Ondernemerschap – Kansen zien en kansen verzilveren vanuit je eigen netwerk
BIZON interviewt Baarnaar Edwin Kotkamp, directeur van de onlangs geopende vestiging van Burgersdijk Makelaars op het Paradeterrein van Paleis Soestdijk. Edwin Kotkamp deelt zijn ervaringen met ons over ondernemerschap in je eigen achtertuin. Hoe is het idee ontstaan om op het Paradeterrein een kantoor te beginnen? Wat levert het op om juist vanaf deze locatie te werken? En wat zijn de pluspunten en valkuilen van ondernemen in je eigen woonomgeving?
Behalve de aan- en verkoop van panden in de nabije omgeving verzorgt Burgersdijk Baarn-Soest de verhuur van de complexen op het Paradeterrein zelf, ook aan zelfstandigen en kleine ondernemers. Na afloop van het interview is bezichtiging van deze complexen dan ook mogelijk.
Wij ontvangen je met een lekkere borrel en wat hapjes en sluiten graag af met een gezamenlijk diner bij Eethuis-café De Generaal.
Gratis toegang voor BIZON breedleden. Voor BIZON basisleden en introducees zijn de kosten €47,50.
Iedereen is welkom met een aanmelding. Geef je hieronder op.